Home

O nas

Informacja o zmianie adresu siedziby MST Audit Services

Z dniem 01.11.2020 r. MST Audit Services, spółka do tej pory mieszcząca się przy ulicy 28 Czerwca 1956 roku 231/239 w Poznaniu zmieniła siedzibę. Specjalnie dla potrzeb MST adoptowana i świeżo wyremontowana powierzchnia biurowa sprawia, że usługi możemy świadczyć w bardziej komfortowych dla klientów warunkach.
Budynek, w którym mieszczą się gabinety, sala konferencyjna oraz stanowiska księgowe, jest wkomponowany w rewitalizowaną dzielnicę Wilda.

W przypadku konieczności bezpośrednich kontaktów, zapewniamy naszym Klientom strzeżony parking. 

Nowy adres MST Audit Services: ul. Robocza 40, 61-517 Poznań.


Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (MST Audit Services Sp. z o.o.) zajmuje się rozwiązywaniem trudnych problemów wymagających współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Właściwy partner potrafi wskazać i zrealizować skuteczne postępowanie nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach.

Aby sprostać tym oczekiwaniom została utworzona Spółka, która świadczy następujące usługi: prowadzenie usług księgowych, usługi kadrowo–płacowe, doradztwa w zakresie organizacji rachunkowości, przeprowadza audyty finansowe i podatkowe, bada sprawozdania finansowe, przeprowadza audyty wewnętrzne w państwowych jednostkach budżetowych, uczelniach publicznych, samodzielnych publicznych zakładach opieki zdrowotnej, jednostkach samorządu terytorialnego, a zarazem prowadzi doradztwo gospodarcze.

Adwokat Paweł Sowisło oraz Adwokat Krzysztof Topolewski , wspólnicy zarządzający największej    wg rankingów „Rzeczpospolitej” , wielkopolskiej Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski Spółka komandytowa, kilka lat temu postanowili, posiadając wieloletnie doświadczenie związane z obsługą podmiotów gospodarczych i wykorzystując swoją wiedzę profesjonalną j i praktyczną , uruchomić kolejną, należącą do grupy kancelaryjnej,  podmiotową spółkę,  MST Audit Service.  

Dzięki starannemu doborowi profesjonalnej kadry: biegłych rewidentów, doradców podatkowych, doświadczonych księgowych i kadrowych,  MST z powodzeniem obsługuje  stałych klientów kancelarii , ale  i  rekomenduje kancelaria usługi  MST, zarówno  prywatnym osobom, jak i dużym przedsiębiorstwom.

Atutem MST Audit Service jest ścisła współpraca z Kancelarią P.J. Sowisło & Topolewski, która ma ogromne doświadczenie związane z obsługą podmiotów gospodarczych i daje Klientom MST dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

We współpracy z Kancelarią MST dba aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności

Wspólnikiem i zarazem członkiem zarządu jest Jerzy Musiał – doświadczony biegły rewident, doradca podatkowy i lustrator z uprawnieniami nadanymi przez Krajową Radę Spółdzielczą. Pełnił różne funkcje w gospodarce oraz w organach skarbowych. Od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną.
Członkiem zarządu jest Anna Nowak – doświadczona biegła rewident z ponad 30 letnim stażem pracy. Pełniła różne funkcje w gospodarce oraz w organach skarbowych. Jest mentorem kilku pokoleń księgowych.

Wojciech Dziendziura – osoba odpowiedzialna za zarządzanie Spółką, jako doświadczony księgowy jest związany od wielu lat z rachunkowością i finansami firm produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. W praktyce zawodowej pełnił funkcję Głównego Księgowego, Dyrektora Finansowego oraz Dyrektora Zarządzającego w spółkach z kapitałem krajowym jaki i zagranicznym.

Działem podatkowym kieruje doradca podatkowy – Sławomir Wiciak, współpracujący z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych P.J.Sowisło & Topolewski spółka komandytowa. Jego zainteresowania zawodowe obejmują głównie działania polegające na wyszukiwaniu efektywnych rozwiązań z zakresu inżynierii podatkowej zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. W swojej pracy zawodowej oprócz zagadnień związanych z procesowym prawem podatkowym, specjalizuje się w sprawach z zakresu podatków dochodowych i postępowania egzekucyjnego w administracji, a także podatków lokalnych. Przed rozpoczęciem pracy w Kancelarii pracował w administracji skarbowej na stanowiskach kierowniczych. Jest absolwentem między innymi: Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wyższej Szkoly Bankowej w Poznaniu oraz Studiów Podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.